Бивш играч на Пирин размаха среден пръст на феновете

11/11/2018 12:39 0 Коментирай
Снимка пирин спорт Снимка: пирин спорт

Футболистите от "Пирин" отново загубиха домакински мач. ФК "Монтана" ги разгроми с 3:0 на стадион „Христо Ботев“.

В началото на второто полувреме роденият в Благоевград Иван Михов откри резултата.

В 56-ата минута Николай Цветков удвои на празна врата. И за този гол асистенцията бе на Георгиев. На два пъти след това последваха пропуски на влезлия като резерва за орлетата Петър Христов, предаде Пирин спорт. Гостите имаха претенции и за дузпа за нарушение срещу Атанас Илиев, но реферът Димо Димов дискусионно вдигна жълт картон на нападателя.

В добавеното време Тони Тасев, който е бивш играч в "Пирин", намери мрежата с левия крак от 7-8 метра и подразни публиката. Бившият нападател на „орлетата“ се изрази радостта си попадението с жестове пред феновете на Пирин, заради което получи огромна порция клетви и ругатни.

С получения резултат футболистите на Ферарио Спасов продължават отличния си поход във Втора лига, докато „орлетата“ мизерстват на предпоследното място. Срещата в Благоевград завърши с по-сериозни фенски страсти, тъй като Тони Тасев от гостите подразни с радостта си местните любители на футбола.

Към края на полувремето Василев показа майсторство, отбивайки шут от упор на Цветомир Вачев, който излезе сам срещу вратаря. Това бе може би и най-доброто полувреме на орлетата от началото на сезона във Втора лига