Футболисти дефилираха с нови екипи

21/07/2019 13:35 0 Коментирай
Снимка Пресцентър Снимка: Пресцентър

Представиха всички нови футболисти, както и обновените екипи на "Пирин", с които дебютират в новия сезон.

Пирин излиза в първи мач за първенството на Втора лига следващата събота, когато зелените домакинстват срещу Ботев Гълъбово.

Муждувременно ОФК Пирин победи с класическото 3:0 коравия отбор от Трета Лига ФК "Сливнишки герой". Орлетата имаха куп положения и през двете полувремена, като нито за момент не изпуснаха инициативата,информираха от пресцентъра на благоевградския футболен клуб.

През първата част, въпреки горещото време, двубоят бе на добри обороти, като пропуски за Пирин направиха Златинов и Благов.
В 36-та минута Ивайло Михайлов открадна една топка при лошо разиграване в защита за гостите и матира стража им за 1:0. До края на първата част, той се отличи и с още един пропуск с глава.

През втората част за Пирин влязоха всички чуждестранни попълнения и играчите на проби.
Димитър Благов изработи дузпа в средата на полувремето, която бе реализирана майсторски от Руслан Иванов.

Вълчанов остана сам очи в очи с вратаря на сливнинци, но пропуснаха.