Кметове и съветници се ритаха по кокалчетата

12/07/2018 11:52 0 Коментирай

Кметове и общински съветници в Симитлийско се ритаха по глезените на оспорван мач в градината на градоначаника Апостол Апостолов.

Отборът на Апостолов очаквано победи. Мачът на общинарите бе свирен от неговия заместник Юли Мишев. Наблюдател на мача бе шофьорът на градоначалника Илиян Митрев.

В играта имаше много шега, майсторски изпълнения и спорни положения. Още в първите минути Апостолов откри резултата за 1:0. До края на първата част бяха реализирани доста положения. Играчите се оттеглиха на почивка при резултат 3:1.

През втората част симитлийският кмет се разписа с още 3 попадения. За да ги реализира обаче отнесе много шутове от съветниците, сподели с най-доверените си след мача Апостолов. Най-много ритници е изял от Владимир Благоев от Крупник, но той е обигран на терена – капитан на местния Левски Крупник е, а тимът завърши втори в окръжната бундеслига миналия сезон.

За ударите по кокалчетата съдията Юли Мишев вдигаше жълтата карта през минути.

Първият жълт картон реферът даде на кмета Апостолов. Най-резултатен за отбора на съветниците беше Тони Стоев. Веднага след мача съветниците единодушно гласуваха за предстоя реванш.