"Орлетата" пред изпадане и от Б група

18/03/2019 08:55 0 Коментирай

Благоевградските орлета загубиха един от важните си мачове за сезона.

Паднаха от Кариана Ерден и така влязоха в зоната на изпадащите отбори.

Зелените поведоха с един гол в 16-та минута, след като при центриране Стоев бе точен с глава от близо.

Само 5 минути по-късно, гостите се върнаха в мача с изравнително попадение от дузпа на Дичев, съобщиха от пресцентъра на отбора.

Димитър Георгиев от гостите препарира защита и вратар в зелено само пет минути по-късно за 1:2. В следващия час игра залените стигаха до мелета пред вратата на Кариана, но отлични изяви на стража им Станев буквално отказаха нападателите на Пирин.

След срещата нервите на феновете на Пирин не издържаха и те започнаха да сипят обиди по старши треньора Петър Златинов. Той от своя страна не им остана длъжен и им налетя на бой. За щастие, след намесата на полицията до по-сериозни инциденти не се стигна.

В следващия мач пиринци гостуват на Струмска Слава Радомир.